נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : שואב אבק לבית

שקד את סלום

כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: הגיע סוף השבוע ואנחנו מתכננים לנקות את  הבית. לצורך ניקוי הבית בצורה הטובה ביותר חשוב מאד לרכוש שואב אבק מקצועי. מה הכוונה? שואב אבק אשר מסיר את כל הלכלוך בצורה המהירה והאיכותית... (קרא עוד...)

בחירת שואב אבק לבית

לפני רכישת שואב אבק לבית או לעסק יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים. במאמר זה נגלה לכם בדיוק מה חשוב לבדוק בעת רכישת שואבי אבק. כמה פעמים קנינו שואב אבק ולאחר זמן קצר התברר שזהו עוד ניסיון לא מוצלח לפתור בעיה עתיקה? מה בעצם... (קרא עוד...)

שואב אבק לשטיחים

אחזקה וניקוי שטיחים מעולם לא היו קלים ופשוטים יותר. חברתנו מייבאת ומשווקת אמצעים לביצוע ניקוי מקצועי לשטיחים וריפודים הכוללים את כל הציוד והחומרים המתקדמים ביותר בתחום.חברת שקד את סלום נוסדה בשנת 1964 ומתמחה בהספקת... (קרא עוד...)

מה זה מטאטא כביש

בשנת 1965 חלה התפתחות בענף שואבי האבק לשטיחים והחל השימוש ב"שואב/חובט" או "שואב/מבריש". השואב כונה באנגלית "CARPET SWEEPER", מאחר והוא הראה שיפור ברמת הניקיון לעומת שואב אבק רגיל, שאינו עושה שימוש במברשת גלילית המברישה את השטיח -... (קרא עוד...)

שיטות לניקוי רצפה, מכונות לשטיפת רצפה

ניקוי רצפה. מכונות לניקוי רצפה. מכונות לשטיפת רצפה. שיטות לניקוי רצפה סוג הריצוף שיטה לניקוי יסודי אחזקה שוטפת ביצוע הברקה (פוליש) אחזקת רצפה לאחר הברקה ניקוי רצפת בטון מוחלק (חניונים, מחסנים, בתי מלאכה) קרצוף... (קרא עוד...)

מאמרים

כמעט כל מוסד בישראל מעל 500 מ"ר מחזיק במכונה אחת לפחות לשטיפת רצפהה- i-mop שהגיעה לישראל מהולנד לפני חצי שנה, היא מכונה לניקוי רצפה הרשומה כפטנט עולמי, המנקה, מקרצפת, שוטפת, שואבת ומייבשת בעת ובעונה אחת, ועתידה לשנות את תחום... (קרא עוד...)

מכשיר שטיפה בלחץ, ניקוי בלחץ מים, מכשיר שטיפה חד-פאזי, מכונת ניקוי בלחץ מים

KS-1700 מכשיר חד-פאזי לניקוי בלחץ מים, מתאים לשימוש מקצועי-קל. מתח הפעלה 1x220V הספק חשמלי 2700W לחץ עבודה 155 אטמ' ספיקת מים 9 ליטר/דקה סל"ד מנוע 2800 משקל 19 ק"ג נתונים נוספים:KS-1700   מכשיר חד-פאזי לניקוי... (קרא עוד...)

ניקוי שטיחים וריפודים

ניקוי כתמים:יש לטפל בכתמים סמוך למועד היווצרותם. הטיפול בכתמים מתבצע ע"י ריסוס הכתם בחומר מפרק כתמים "PROFESSIONAL SPOT LIFTER" מתוצרת "CHEMSPEC" ארה"ב, מייד לאחר הריסוס יש להבריש את הכתם בעזרת מטלית רכה ונקייה, כדי לגרום לכתם "לעבור" אל... (קרא עוד...)

מכונות שטיפה בלחץ מים – לשימוש ביתי

    מכונות שטיפה בלחץ מים הפכו עם השנים לכלי עבודה חיוני בארגז הכלים של המשתמש הביתי. מחקרים בבריטניה מראים שמכשיר לניקוי בלחץ מים הפך להיות כה פופולרי בקרב צרכני כלי העבודה לבית – עד שהדיח מהמקום הראשון במכירות... (קרא עוד...)

שקד את סלום ציוד נקיון מקצועי לבית ולמקצועיים

חברת שקד את סלום בע"מ נוסדה בשנת 1963 ועוסקת באספקת ציוד ניקיון מקצועי ובמתן פתרונות בנושאי ניקיון ואחזקה של שטחים, מבנים וציוד. החברה מנוהלת ע"י שני מהנדסי מכונות, אלי ויוסי פרדר, המבטיחים איכות טכנית גבוהה לכל מוצרי... (קרא עוד...)


   
   

חדש:

Edic Endeavor – חברת ניקיון שלמה במכונה אחת

הקליקו כאן לפרטים

מבצע למזמינים
טלפונית כעת!

שואב אבק HENRY
במחיר פיצוץ!
1790 ₪
במקום 2000 ₪

שואב אבק הנרי

הכירו את i-mop 
מכונת שטיפה ברוחב מלא – הנכנסת לכל מקום!

 

   
   

מכון התקנים הישראלי

פינת המציאות

0
בחירה של מכונות שטיפה באה לידי ביטוי ביתרונות אחרים. כאשר נדרש לרכוש מכונות שטיפה חשוב ביותר להעלות את השאלות הנכונות בנושא של בחירת מפרט ראוי. כיצד פועלות המכונות? מה הן מקנות בפועל? להלן הדגשים חשובים ביותר שיכולים לסייע בעת רכישת