נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : ניקוי שטיחים

FORMULA-90, פורמולה-90, שמפו לשטיחים, ניקוי שטיחים בהזרקה

... (קרא עוד...)

ניקוי שטיחים וריפודים

ניקוי כתמים:יש לטפל בכתמים סמוך למועד היווצרותם. הטיפול בכתמים מתבצע ע"י ריסוס הכתם בחומר מפרק כתמים "PROFESSIONAL SPOT LIFTER" מתוצרת "CHEMSPEC" ארה"ב, מייד לאחר הריסוס יש להבריש את הכתם בעזרת מטלית רכה ונקייה, כדי לגרום לכתם "לעבור" אל... (קרא עוד...)

שואב אבק לשטיחים

אחזקה וניקוי שטיחים מעולם לא היו קלים ופשוטים יותר. חברתנו מייבאת ומשווקת אמצעים לביצוע ניקוי מקצועי לשטיחים וריפודים הכוללים את כל הציוד והחומרים המתקדמים ביותר בתחום.חברת שקד את סלום נוסדה בשנת 1964 ומתמחה בהספקת... (קרא עוד...)

מה זה מטאטא כביש

בשנת 1965 חלה התפתחות בענף שואבי האבק לשטיחים והחל השימוש ב"שואב/חובט" או "שואב/מבריש". השואב כונה באנגלית "CARPET SWEEPER", מאחר והוא הראה שיפור ברמת הניקיון לעומת שואב אבק רגיל, שאינו עושה שימוש במברשת גלילית המברישה את השטיח -... (קרא עוד...)

מהפכה בשירותים

מערכת - FoamRinse200 מערכת חדשנית המאפשרת לנקות ולחטא חדרי רחצה ושירותים, במהירות וביעילות – ללא מגע-יד. המערכת מאפשרת להתיז קצף ניקוי וחיטוי, המנקה ומשמיד 99% מהבקטריות הגורמות לזיהום וריחות רעים. לאחר כ-5 דקות של מגע... (קרא עוד...)

בחירת שואב אבק לבית

לפני רכישת שואב אבק לבית או לעסק יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים. במאמר זה נגלה לכם בדיוק מה חשוב לבדוק בעת רכישת שואבי אבק. כמה פעמים קנינו שואב אבק ולאחר זמן קצר התברר שזהו עוד ניסיון לא מוצלח לפתור בעיה עתיקה? מה בעצם... (קרא עוד...)

מכונת פוליש

מכונות פוליש איכותיות יכולות להפוך כל משטח דהוי ומלוכלך למשטח חדש ומבריק. במאמר זה תכירו קצת יותר את הסוגים השונים של מכונות הפוליש.שמירה על נקיון ותחזוקת הבית או העסק היא אחד הדברים החשובים ביותר  שאפשר לעשות על... (קרא עוד...)

שקד את סלום - מכונות ניקוי ומכונות שטיפה מתקדמות

שואבי אבק תעשייתיים מכונות שטיפת רצפות מטאטאים מכאניים       מכונות ניקוי בלחץ מים וקיטור מכונות ניקוי שטיחים וריפודים פוליש, קרצוף והברקת... (קרא עוד...)

חומרי ניקוי לשטיחים וריפודים

חומרי ניקוי לשטיחים סלונים וריפודים הטובים בעולם לניקוי שטיחים וריפודים מתוצרת CHEMSPEC ארה"ב - הקש על התמונההבאה לקבלת קטלוג מידע... (קרא עוד...)

דברים שכדאי לדעת בניקוי

מהפכה בניקיון! תכירו את i-mop  מכונה מקצועית לשטיפת רצפה – שמנקה בכל מקום!   לחץ לפרטים... (קרא עוד...)


   
   

חדש:

Edic Endeavor – חברת ניקיון שלמה במכונה אחת

הקליקו כאן לפרטים

מבצע למזמינים
טלפונית כעת!

שואב אבק HENRY
במחיר פיצוץ!
1790 ₪
במקום 2000 ₪

שואב אבק הנרי

הכירו את i-mop 
מכונת שטיפה ברוחב מלא – הנכנסת לכל מקום!

 

   
   

מכון התקנים הישראלי

פינת המציאות

0
כמעט כל מוסד בישראל מעל 500 מ"ר מחזיק במכונה אחת לפחות לשטיפת רצפה
ה- i-mop שהגיעה לישראל מהולנד לפני חצי שנה, היא מכונה לניקוי רצפה הרשומה כפטנט עולמי, המנקה, מקרצפת, שוטפת, שואבת ומייבשת בעת ובעונה אחת, ועתידה לשנות את תחום