[ חזרה ]

807
ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

מכונות שטיפה בלחץ

מהן מכונות שטיפה בלחץ? כיצד מתמודדים עם קושי כזה או אחר? קושי אשר רוב העניין בו טמון בשטיפה בלחץ? אם אתם רוצים לשטוף את הרכב המשפחתי או את החצר, מדברים על היכולת לפתור את הבעיות באמצעות מכונות שטיפה בלחץ. מגוון משימות מעניקה אותה מכונה והיא יכולה לעבוד על לחץ מים קרים או חמים. הכול על פי דרישה. שטיפה בלחץ מדברות על כמה וכמה משימות והיא באה לידי ביטוי בניקוי תעשייתי אך לא רק. מכונות שטיפה באות בשלל דגמים  והן בהחלט יכולות להתאים לכל מטרה ולכל צורך כזה  או אחר.

מטרתן של מכונות השטיפה

שימושן של מכונות בא לידי ביטוי בכמה וכמה אפשריות של ניקיון. יש מכונות גדולות ויקרות ויש מכונות זולות יותר. הכול בהתאם לתקציב ולדרישה בפועל. יש מכונות העבודות על ידי חשמל ויש על ידי סולר או בנזין- שוב עולה עניין התקציב. ההתאמה היא על פי בית העסק, יש מכונים מיוחדים, מוסכים ויש אפילו בתים פרטיים. הכול מתאים לשלל משימות הניקוי בפועל וזה ממשיך לחצרות, לעסק הפרטי, בית מלאכה קטנה ועוד. חשוב לציין שהכול בהתאם לצרכים עצמם. גודל ומשקל המכונה חשוב ביותר והוא נקבע על פי גודל המשאבה הקיימת. יש כמה מרכיבים במכונה והם עוסקים במיכל הסבון ועוד אביזרים. יש לא מעט פרמטרים והם מכריעים את פרק הזמן שיהיה ניתן לעבוד. יש מכונות כבדות יותר ובמידה וייקח לא מעט להפעילן יש לקחת את הדבר בחשבון. כך גם לגבי מכונות שטיפה קלות יותר.

הספקה של המכונה

הספק המכונה הוא גם חלק שיש לקחת בחשבון. כמו כל רכישה, הספק הוא אומדן קובע ביותר. אם אתם ניגשים לרכוש מכונת שטיפה בלחץ, חשוב לחשוב ולקחת בחשבון פרמטר זה. מדברים למעשה על הספקים חשובים לשימוש ביתי או תעשייתי על פי המטרה בפועל. אחר כך מדברים על היבטים חשמליים ועל לחץ המכונה בפועל. ההספק הרצוי חשוב ביותר ויש לדעת אותו לפני הרכישה. כך למעשה מפיקים את ההצלחות. הבחירה אמורה להתרחש בהתאם לשימוש והמטרה של הניקוי.

לרכוש נכון – טיפים

  1. כמו בכל דבר יש צורך לרכוש נכון. כיאה לרכישה חשוב ביותר לבדוק באמצעות אתר אינטרנט, מאמר תוכן, המלצות של גולשים ובעיקר עלות שווה לכל כיס.
  2. יש לברור אל מול אנשים שיכולים להמליץ לכם בפועל. כך למעשה תוכלו לדעת כי רכשתם את הרכישה הנכונה ביותר.

[ חזרה ]
   
   

חדש:

Edic Endeavor – חברת ניקיון שלמה במכונה אחת

הקליקו כאן לפרטים

מבצע למזמינים
טלפונית כעת!

שואב אבק HENRY
במחיר פיצוץ!
1790 ₪
במקום 2000 ₪

שואב אבק הנרי

הכירו את i-mop 
מכונת שטיפה ברוחב מלא – הנכנסת לכל מקום!

 

   
   
0
מערכת - FoamRinse200
מערכת חדשנית המאפשרת לנקות ולחטא חדרי רחצה ושירותים, במהירות וביעילות – ללא מגע-יד. המערכת מאפשרת להתיז קצף ניקוי וחיטוי, המנקה ומשמיד 99% מהבקטריות הגורמות לזיהום וריחות רעים. לאחר כ-5 דקות של מגע הקצף בלכלוך – מתיזה

מכון התקנים הישראלי

פינת המציאות